MARKETING CREATION - BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY

Łukasz Malinowski

Marketing i zarządzanie w przedsiębiorstwie

Kim jestem i jak pracuję?

Jestem ekonomistą - praktykiem. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość. W 2014 roku uzyskałem dyplom Master of Business Administration na dwu letnich studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Z czasem codzienna praca nad kreowaniem wizerunku poszczególnych firm, działających w różnych branżach oraz poszukiwanie skutecznych metod w ich promocji stały się moją zawodową pasją. Pasją wspartą wiedzą z zakresu marketingu, public relations, internetu, ekonomii i zarządzania, z którą chciałbym się podzielić również z Tobą, aby Twoja firma osiągała wyznaczone przez Ciebie cele, przekładające się na budowę wizerunku firmy oraz wzrost sprzedaży.

Dążę do tego, aby marketing w przedsiębiorstwie był pomysłowy oraz opierał się na konkretnym znaczeniu. Budowawanie wizerunku firmy jest procesem długofalowym i ciągłym, wymagającym konsekwencji w działaniu na każdym jego etapie. Narzędzia takie jak strony internetowe, prowadzenie Facebooka czy filmy wizerunkowe są jedynie półśrodkiem do osiągnięcia zamierzonych efektów. Najważniejsza jest wizja. Interesuje mnie marketing spójny i wyrazisty, czyli taki którego przekaz pokrywa się z Twoją wizją firmy, nasilając w odbiorcy - Kliencie poczucie zaufania w stosunku do oferowanych produktów lub usług.

Zajmuję się tworzeniem kompleksowych rozwiązań takich jak identyfikacja wizualna dla firm, gdzie kluczowym elementem w budowania rozpoznawalnej marki jest nadanie osobowości działaniom marketingowo-reklamowym. Przeprowadzając audyt marketingowy pomagam małym oraz średnim przedsiębiorcom opracować skuteczne plany działania i strategie marketingowe. W osiągnięciu tego celu służy przeprowadzenie dokładnej a zarazem obiektywnej oceny istniejącego marketingu firmy oraz zaproponowanie skutecznych kierunków zmian w dążeniu do podniesienia konkurencyjności rynkowej, pozyskania nowych klientów i podniesienie wartości sprzedaży.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z moją ofertą budowania wizerunku firmy.

Z wielką przyjemnością podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu budowania wizerunku firmy wykorzystując w tym celu najskuteczniejsze narzędzia promocji.

Moja misja: Poszukiwanie marketingu opartego na pomyśle i znaczeniu

Zawodowo zajmuję się:

STRONY INTERNETOWE

Wdrażaniem oraz optymalizacją stron internetowym stanowiących pełen zbiór wiedzy o przedsiębiorstwie, nowoczesnych i przyjaznych.

PROWADZENIE FANPAGE

Tworzeniem oraz prowadzeniem kontem w mediach społecznościowych Facebook, Google+, Youtube, budujących więź pomiędzy firmą a Klientami.

FILMY WIZERUNKOWE

Produkcją filmów wizerunkowych przedsiębiorstwa, asortymentu oraz usług, z nastawieniem na ekspozycję ich najważniejszych walorów.

COPYWRITING

Tworzeniem unikalnych i wyróżniających się opisów przedsiębiorstw a także oferowanych produktów oraz usług - również pod kątem SEO.


IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Tworzeniem kompleksowych rozwiązań identyfikacji wizualnej dla firm wyróżniając je na tle konkurencj.

AUDYT MARKETINGOWY

Przeprowadzając audyt marketingowy pomagam małym oraz średnim przedsiębiorcom opracować skuteczne plany działań marketingowych. W osiągnięciu tego celu służy przeprowadzenie dokładnej a zarazem obiektywnej oceny istniejącego marketingu firmy oraz zaproponowanie skutecznych kierunków zmian w dążeniu do pozyskania nowych klientów, podniesienia konkurencyjności rynkowej i wartości sprzedaży.

Współpracuję z: